Het programma
Programma
- Binnenkomst / 3 woorden introductie
- Intro en thema bespreken
- Inspiratie & Creatie
- Gezamenlijke visualisatie Angelique
- Deelronde
- Afsluiting
Wat heb je nodig?
Het gratis programma ZOOM, vooraf geinstalleerd op je PC, tablet of telefoon en een internetverbinding.
Het werkt het fijnste op een pc met een hoofdelefoontje met microfoon, want dan zie je meer deelnemers en heb je het zuiverste geluid.
Zorg, als het lukt, dat je alleen zit en niet gestoord kunt worden, dat is fijner om dieper te verbinden.
Soms is het fijn om inzichten op te schrijven. Leg een pen en een opschrijfboekje klaar.
Moet ik ervaring hebben?
Nee hoor, laat je verrassen door wat we je aanreiken. En open mind is wel gewenst, net als de wil om jezelf open te stellen en de ander respectvol tegemoet te treden.
Wat kost deelname?
Ik bied dit speciaal voor FELLER LICHT aan in het kader van Pay it forward. Kosteloos, maar wel met de vraag of je je ervaringen wilt delen met andere mensen.
Welke achtergrond heeft Angelique?
Toen ik op mijn 25e tóch naar de kunstacademie besloot te gaan, (ik had tot dan toe geluisterd naar “als kunstenaar moet je handje ophouden”) ging er een wereld voor mij open. Scheppen, creëren, filosoferen en onderzoeken wie je nou eigenlijk echt bent, was precies wat ik al jaren wilde. Na de academie bekwaamde ik mezelf ook nog tot ‘beroepskunstenaar in de klas’ en heb ik 6 jaar een bedrijf gehad als videomaker en mediadocent. Het autonoom scheppen bleef lonken en in 2013 maakte ik de switch van bewegend beeld naar illustratie. In de tijd volgde ik ook de opleiding tot ‘Kunstzinnig Coach” aan de kleine Tiki en daarna ging ik verder, deels als illustrator, deels kunstzinnig coach/docent en deels als brand manager. Samen met mijn zus en Opsteller Josselien initieerde ik de JA! sessies. Ik heb intussen vele uren gedraaid als host van workshops, sessies en cursussen op gebied van kunstzinnige, persoonlijke en intuïtieve ontwikkeling . Ondertussen blijf ik mezelf ontwikkelen als deelnemer en begeleider van diverse ontwikkelingstrajecten.
Want ik weet; Als je tot de kern komt, wordt het leven waardevoller en dat wil ik anderen ook zo graag laten ervaren. Zie ook de Over mij pagina.
FAQ
- Moet ik me van te voren geestelijk voorbereiden?
We willen juist het leven van alledag even buiten de cirkel te houden. Inhoudelijk hoef je je niet voor te bereiden. Het werkt wel prettiger voor je eigen rust als je op tijd klaar zit. - Als ik niet bij mijn gevoel kan komen, in een meditatie of visualisatie werkt het dan niet?
Het doet altijd iets, als het niet bewust is, dan wel onbewust. Ga vooral niet te hard proberen, geef je over aan wat zich aandient. - Ik moet eerder weg, kan dat?
Liever niet, we bouwen een cirkel van vertrouwen en verbinding en dan is het fijn als we die samen openen en sluiten. Overmacht is uiteraard altijd mogelijk.
De host

Angelique Desiree van Grootel | Host
Jaren geleden schreef ik een animatie script over een meisje met een overlopend hartje. Er vielen continu hartjes uit haar, die ze dan opraapte om ze in voorraadpotten te doen. Toen alle potten en kasten uit begonnen te puilen, veegde ze de hartjes maar de straat op. Ze probeerde ze nog aan te bieden aan mensen op straat, maar niemand wilde ze aannemen, ze keken haar vooral wantrouwend en aggressief aan, op een gezellige peuter op een driewieler en een man met zachte ogen na.
Het is natuurlijk gedramatiseerd, maar ergens beschrijft dit mijn behoefte aan WEZENLIJK contact wat ik altijd heb gevoeld. Dit is ook de reden waarom ik geen genoegen meer kan nemen met enkel ontwerpwerk, maar dat ik dat wens te combineren met coaching en energiewerk. Ik voel me het fijnste als ik op zielsniveau kan handelen en samenwerken. Gelukkig ervaar ik steeds meer ruimte en initiatieven die hier op inspelen, het lijkt of de wereld er langzaam klaar voor raakt.
De volgende Creation Circle start over:
Dag(en)
:
Uur(s)
:
Minute(s)
:
Second(s)